درباره ما - ارتباط باما

هیات یالثارات فاطمه (سلام الله علیها) در سال 1379 توسط گروهی از جوانان بسیجی پایگاه شهید اول (ره) در شب عملیاتی علی ابن ابی طالب (علیه السلام) تاسیس شد. این هیات مذهبی در عمر پربرکت 14 ساله خود نهالی کاشت که ثمرات ذی قیمتی برای اهالی منطقه در برداشت.

برپایی جلسات معنوی زیارت عاشورا از اولین اقدامات بود که هرهفته جمعه شب ها آن را در سرلوحه خود قرار داد. جلسات هفتگی که در کنار قبور شهدای گمنام نوش آباد و تپه نورالشهدا برگزار می شود و عطر ایثار و شهادت را با طنین روح افزای زیارت عاشورا پیوند می داد.

مسئولین این هیات همیشه برآن بوده اند تا در زمان های مختلف برنامه های متعددی ارائه و در جهت بهینه سازی اوقات فراغت نوجوانان اردوهای فرهنگی , مذهبی اجرا نمایند. از جمله اردوهای مشهد مقدس , حضور در مناطق عملیاتی جنوب در لحظات تحویل سال , کاروان زیارتی در کنار قبور شهدای گمنام و مسجد مقدس جمکران در این راستا می باشد.

از چشم نوازترین و باشکوه ترین فعالیت های هیات ، برگزاری مراسم تشییع جنازه نمادین و عزاداری حضرت زهرا (سلام الله علیها) در ایام فاطمیه می باشد.

ارتباط عمیق جوانان مومن و مکتبی با حضرت زهرا (سلام الله علیها) در مناسبتهای منصوب به ایشان را می توان در برگزاری همایش های بزرگ ریحانه النبی و بهانه هستی مشاهده نمود.

همچنین لازم به ذکر است که با توجه به پاسخ گویی هرچه بیشتر به دغدغه های فرهنگی هیات در سطح شهرستان مارا برآن داشت تا کانون فرهنگی فاطمیون را در سال 1391 تاسیس نمائیم.

 

 

تماس با روابط عمومی هیات

شماره پیامک : 30006000900040

تلفن تماس : 09135948603

ایمیل : info@pelake135.ir

خیمه گاه : خیابان شهید صالحی ، مسجد الزهرا (سلام الله علیها)